Ekibimiz

Nasip Dağlı
Kurucu

İstanbul’da hukuk eğitimini tamamladıktan sonra Ankara Barosu’na kaydolarak avukatlık mesleğini icra etmeye başladı. Akabinde master eğitimi için Paris’in yolunu tuttu. Hayallerini süsleyen Panthéon kampüsüne 2018 yılında öğrenci olarak ayak bastı. Önce Sorbonne, ardından Assas Üniversitesi’nden master diplomaları alarak Fransa’da meslek hayatına başladı. Karantina günlerinde hayata geçirdiği Fransız Gastesi projesinin bugün Türkiye ile Fransa arasında kurduğu köprülerden oldukça memnun. Ayrıca harika ekip arkadaşlarına sahip olduğu için de kendisini çok şanslı hissediyor!

TwitterInstagramLinkedIn
Beyza Özdemir
Editör & İçerik Üreticisi
İstanbul Üniversitesi’nde Fransız Dili ve Edebiyatı okuyan Beyza, son eğitim dönemini Erasmus programıyla geldiği Université de Rouen Normandie’de geçirdi. 2022’nin Mayıs ayında Fransız Gastesi ekibine katıldığından beri, Gaste’de edebiyat ve kültür-sanat alanlarında içerik üretiyor. Başarılı yazınsal çalışmalarının ardından ise Beyza, Fransız Gastesi sitesinin editörlüğü görevini üstlendi. Beyza, 2023-2024 eğitim öğretim yılında Ankara Üniversitesi'nde kendi alanında yüksek lisans yapacak.
TwitterInstagramLinkedIn
Selin Bal
Sosyal Medya & İçerik Üreticisi

Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (Fransızca) bölümünden mezun oldu. Ardından Fransa’da 2 yıl boyunca Avrupa Dayanışma Programı ve Service civique çerçevesinde gönüllülük projelerinde çalıştı. Şu anda Lille Üniversitesinde İşletme ve E-ticaret yüksek lisansı yapıyor. İletişim, psikoloji ve gastronomi alanlarına ilgi duyuyor.

TwitterInstagramLinkedIn
Elif Ayça Mert
Sosyal Medya & İçerik Üreticisi

Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Fransızca bölümü öğrencisi. Kamu dilinin Fransızca olması ve bölümün %100 Fransızca eğitim vermesi sebebiyle Fransa ve Fransızcayla oldukça içli dışlı bir süreç geçirdikten sonra Erasmus+ aracılığıyla 6 aylık bir süre için Paris’e gitti ve UVSQ’de Erasmus yaptı. Şu an Marmara Üniversitesi'nde eğitimine devam etmekle Fransız Gastesi'nin Instagram sayfasında aktif içerik üretiyor.

TwitterInstagramLinkedIn
Öykü Ataytür
Kurumsal İletişim Direktörü & İçerik Üreticisi
TwitterInstagramLinkedIn
İkbal Baş
Danışman & İçerik Üreticisi

İstanbul Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi’nden Uluslararası Bakalorya diplomasıyla mezun oldu. Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde geçirdiği 2 yıllık lisans eğitiminin ardından Strasbourg Üniversitesi’nde Ekonomik ve Sosyal Yönetimler bölümünde eğitimine devam etme kararı aldı. Halen bu okulda öğrenciliği devam ediyor. Hukuk, muhasebe, eğitim ve kültür alanlarına ilgi duyuyor.

TwitterInstagramE-Mail
Elif Türkmen
İçerik Üreticisi

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Fransız dili ve edebiyatı bölümünden mezun oldu. Şu an ise yüksek öğretimine İstanbul Üniversitesi Fransız dili ve edebiyatı bölümünde devam ediyor. Aynı zamanda Macaristan'da gerçekleşen bir Avrupa gönüllülük projesi kapsamında faaliyet yürütmekte olan Elif, göstergebilim ile anlam yolculuklarına çıkmaktan oldukça keyif alıyor.

TwitterInstagramE-Mail
Okan Demir
Pazarlama & Teknik Destek

Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünde lisans eğitimine devam eden Okan, aynı zamanda kurumsal bir şirkette dijital pazarlama uzmanı olarak görev yapmaktadır. Okan, gerek start-up gerekse kurumsal alanda edindiği tecrübelerden yararlanarak Fransız Gastesi'ne inovatif fikirleri ile katkı sağlıyor. Bunun yanı sıra, yazılım sahasındaki beceri ve engin deneyimi ise Gasteniz'in dijital platformlarda kullanmakta olduğu teknik altyapıya rehberlik ediyor. 

WebsitesiLinkledinInstagram
Tuğçe Karabacak
Yönetmen & İçerik Üreticisi

Galatasaray Üniversitesi İletişim bölümünden mezun olduktan sonra La Fémis sinema okulunun yaz okulunda belgesel sinema eğitimi aldı. Grenoble Alpes Üniversitesinde başladığı sinema alanındaki yüksek lisansına Paris 1 Panthéon-Sorbonne Üniversitesinde devam etti. Şu anda ikinci yüksek lisansını da Paris'te, aynı üniversitede yapmaktadır. Sinema yönetmeni olarak kendi projelerini hayata geçiren Tuğçe, sanat, kültür, sinema ve edebiyat alanlarına ilgi duyuyor.

Aslı Tamay
İçerik Üreticisi

Saint-Joseph Fransız Lisesinden mezun, üniversite hayatına Panthéon-Sorbonne’da başladı. Halen Paris’te felsefe lisansı öğrenciliğine devam etmektedir. Politik felsefe, gazetecilik, edebiyat ve kültür alanlarına ilgi duyuyor. Fransız Gastesi için de bu alanlarda keyifle içerik üretiyor!

Sıla Nazlı Kelce
İçerik Üreticisi